Kompleksowe czyszczenie filtra DPF Gdańsk

Firma Jarecki DPF Serwis świadczy profesjonalne usługi w zakresie kompleksowego czyszczenia filtrów cząstek stałych w Gdańsku. Obsługujemy wszystkie pojazdy, które spełniają normy Euro 6, w tym samochody ciężarowe, autobusy, sprzęt i maszyny rolnicze oraz budowlane.

Regeneracja DPF w Gdańsku metodą FSX

Filtry cząstek stałych oczyszczamy za pomocą nowoczesnej, a przy tym niezwykle skutecznej technologii FSX. System ten rekomendują najwięksi producenci pojazdów, m.in. firmy Renault Trucks oraz Volvo. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która oferuje tę usługę. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem spełniającym w pełni surowe normy z zakresu profesjonalnego czyszczenia i regeneracji filtrów DPF.

Czyszczenie filtra cząstek stałych w Gdańsku systemem FSX pozwala na uzyskanie znakomitych rezultatów, przy równoczesnej niewysokiej cenie usługi. Umożliwia znaczne zwiększenie żywotności i funkcjonalności filtra DPF, optymalizując równocześnie koszty jego codziennego stosowania.

Poza czyszczeniem świadczymy także usługi napraw różnego rodzaju usterek związanych ze stosowaniem filtrów. Wykonujemy szczegółowe analizy DPF, które pozwalają nam na skuteczne zlokalizowanie oraz zdiagnozowanie problemu, a następnie jego efektywne usunięcie. Zabiegi owe pozwalają na uzyskanie jakości filtra DPF porównywalnej z jakością pierwotną. Ponadto zapewniamy również kompleksową dokumentację procesu regeneracji, obejmującą zarówno czas przed czyszczeniem, jak i w jego trakcie, ale też po procesie.

W jaki sposób przebiega wypalanie DPF w Gdańsku?

Filtry cząstek stałych w autobusach, tirach oraz maszynach budowlanych i rolniczych, podobnie jak innego rodzaju części pojazdów czy sprzętów, wymagają regularnego serwisowania. Systematyczna dbałość o filtr DPF pozwala utrzymać jego funkcjonalność, a przy tym jakość na długi czas, bez konieczności jego wymiany na nowy model. Osadzanie się sadzy, pyłów, ale też innych zanieczyszczeń w filtrze zapycha go, a tym samym znacząco zmniejsza jego wydajność. Dlatego też specjalistyczna regeneracja filtra DPF w Gdańsku przy pomocy oferowanej przez nas technologii FSX jest tak polecana. Pozwala na usunięcie niechcianych zabrudzeń, a tym samym na przywrócenie efektywności filtra.

Regeneracja z użyciem sprzętu FSX to bardzo krótki, ale równocześnie skuteczny proces. Najpierw urządzenie FSX dokładnie skanuje powierzchnię filtra, a następnie z dużą mocą nadmuchuje ją ze wszystkich stron, usuwając zabrudzenia.

Korzyści, jakie daje regeneracja DPF w Gdańsku

Proces oczyszczania filtra cząstek stałych metodą FSX wiąże się z wieloma zaletami i korzyściami. Do najważniejszych z nich należą:

  • wysoka skuteczność – FSX usuwa aż 95% pyłów, sadzy oraz innych zanieczyszczeń filtra;
  • szybki czas realizacji – cały proces trwa zaledwie 22 minuty;
  • atrakcyjny koszt realizacji usługi;
  • 12-miesięczna gwarancja na wykonaną usługę;
  • czysty filtr pozwala uzyskać szereg korzyści ekonomicznych (obniżenie nawet do 3 litrów na 100 km zużycia paliwa), w zakresie funkcjonalności i żywotności sprzętu (zmiana nawet o klasę wzwyż norm spalania, znaczne zmniejszenie ryzyka awarii w układzie SCR).

W razie jakichkolwiek pytań lub nietypowych zleceń zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.


Sprawdź również nasze usługi w: