Nowoczesna technologia regeneracji filtra DPF w Lublinie

Nawet najlepszej jakości sprzęt może ulec awariom wynikającym z naturalnego zużycia. W przypadku filtrów nie oznacza to jednak konieczności zakupu nowego produktu. Regeneracja DPF w Lublinie jest możliwa dzięki usłudze warsztatu Jarecki DPF Serwis. Chociaż nasza siedziba mieści się w Wielkopolsce, umożliwiamy zdalną współpracę przy pomocy transportu ciężarowego czy firm przewozowych.

Do pracy używamy wyłącznie zaawansowanych metod, które wyróżniają się skutecznością, niezawodnością oraz szybkością. Regeneracja filtra odbywa się w specjalistycznym urządzeniu, które pracuje pod dużym ciśnieniem. W ten sposób osprzęt zostaje uwolniony od wszelkich zanieczyszczeń zaburzających jego pracę. W pełni przywracamy funkcjonalność filtra, co pozwala na jego dalsze użytkowanie, nawet przez wiele lat. Dajemy na to 12-miesięczną gwarancję! Wykorzystywane przez nas w tym celu maszyny posiadają certyfikaty wymagane przez OEM. Oznacza to, że możemy zaproponować regenerację DPF w Lublinie na takich pojazdach, jak:

  • maszyny rolnicze i sprzęt budowlany,
  • koparki czy autobusy,
  • samochody ciężarowe,
  • sprzęt budowlany i pozostałe maszyny.

Oferta jest więc kierowana do wszystkich maszyn oraz pojazdów spełniających normę Euro 6.

Wyjątkowo szybkie czyszczenie filtra DPF w Lublinie

Naszą konkurencyjność utrzymujemy dzięki zastosowaniu amerykańskich rozwiązań. System FSX to rewolucyjny sposób na pozbycie się wszelkich zanieczyszczeń we filtrze. Usuwa ok. 95% sadzy oraz pyłu i to w niespełna pół godziny! Czas potrzebny na czyszczenie filtra DPF w Lublinie to zaledwie 22 minuty przy tak wyjątkowej skuteczności. Polecamy to zwłaszcza kierowcom, którym zależy na czasie wykonania usługi. Im krócej odbywa się usługa, tym szybciej pojazd może z powrotem trafić na trasę.

Korzyści z regeneracji DPF w Lublinie

Sprawnie działający filtr DPF przyczynia się do ochrony środowiska, dzięki niemu toksyczne związki nie dostają się do powietrza. Ponadto trzeba pamiętać, że za jazdę z uszkodzonym sprzętem w Lublinie czekają poważne konsekwencje finansowe – można otrzymać za to mandat.

Atrakcyjna wycena wypalania DPF w Lublinie

Cena usług ustalana jest indywidualnie. Każde zlecenie ma trochę inną specyfikę, dlatego nie można ustalić odgórnego cennika. Pod uwagę bierzemy m.in. stopień zanieczyszczenia filtra. Wypalanie DPF w Lublinie może więc wynosić inną kwotę niż jego regeneracja. Wszystkie szczegóły ustalamy wspólnie z klientem. Trzeba też mieć na uwadze, że wypalanie nie usuwa popiołu, więc proponujemy jednoczesne czyszczenie. Dzięki indywidualnemu podejściu możemy zagwarantować wysoką jakość wykonanych usług.

W kwestii takiej, jak regeneracja filtra DPF Lublin może liczyć na profesjonalną pomoc warsztatu Jarecki DPF Serwis. Oferujemy najskuteczniejsze, a zarazem najszybsze rozwiązania w całym regionie. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług, a w przypadku pytań prosimy o kontaktowanie się z nami drogą telefoniczną lub mailową.


Sprawdź również nasze usługi w: