Czyszczenie i regeneracja DPF Poznań

Świadczymy kompleksowe, profesjonalne usługi czyszczenia i regeneracji filtrów cząstek stałych w Poznaniu we wszystkich pojazdach, które spełniają normę Euro 6. Obsługujemy pojazdy ciężarowe, maszyny budowlane i rolnicze oraz autobusy.

Regeneracja filtra DPF w Poznaniu na systemie FSX

Pracujemy na specjalistycznym systemie FSX, który jest rekomendowany przez renomowanych producentów pojazdów, takich jak Volvo czy Renault Trucks. Jako jedyna firma w Polsce możemy zaoferować profesjonalne rozwiązania dostarczane przez ten system. Gwarantuje on niezawodną wydajność przy niewysokich kosztach usługi. Regeneracja filtra cząstek stałych w Poznaniu systemem FSX pozwala na skuteczne wydłużenie żywotności filtra, ale też efektywną optymalizację kosztów jego użytkowania. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który spełnia wszystkie wymagania oraz normy dotyczące zaawansowanej regeneracji DPF. Zapewniamy pełną dokumentację regeneracji DPF, zarówno przed czyszczeniem, w trakcie, jak i po tym zabiegu.

Poza usługą czyszczenia wykonujemy również naprawy nawet najmniejszych usterek związanych z wykorzystaniem DPF. Dokładnie diagnozujemy sprzęt, lokalizujemy uszkodzenia, a następnie usuwamy je, przywracając tym samym pierwotną użyteczność filtra.

Jak przebiega czyszczenie filtra DPF w Poznaniu systemem FSX?

Filtr DPF w samochodach ciężarowych, autobusach czy różnego rodzaju maszynach wymaga okresowego czyszczenia lub regeneracji celem zachowania w pełni funkcji zatrzymywania i wypalania cząstek stałych powstających w silniku. Sadza zapycha, co sprawia, że zmniejsza się wydajność filtra. Dlatego też tak istotne jest jego regularne oczyszczanie w profesjonalnym warsztacie, przy wykorzystaniu odpowiedniej metody. Przeprowadzane przez nas wypalanie DPF w Poznaniu polega na bardzo szczegółowym przeskanowaniu całej powierzchni filtra nowoczesnym sprzętem FSX, a później intensywnym nadmuchiwaniu jej powietrzem z różnych stron. W ten sposób filtr zostaje bardzo precyzyjnie oczyszczony z sadzy i pyłów w ciągu zaledwie 22 minut. Dzięki technologii, znanej pod nazwą Air Knife Scanning Technology, usuniętych zostaje aż 95% zanieczyszczeń.

Czyszczenie filtra DPF Poznań – dlaczego warto?

Dlaczego warto skorzystać z oferowanych przez nas usług i zdecydować się na regenerację filtra cząstek stałych systemem FSX? Do najważniejszych korzyści wynikających z tej nowoczesnej metody należą:

  • bardzo wysoka skuteczność usuwania pyłów, sadzy oraz innych zanieczyszczeń;
  • korzystna cena usługi;
  • regeneracja systemem FSX jest uznawana za fabryczną, wiąże się więc z 12-miesięczną gwarancją;
  • szybkość realizacji zlecenia;
  • rezultatem tak efektywnego oczyszczenia filtra przekłada się na znaczne zwiększenie żywotności i funkcjonalności sprzętu (zmiana nawet o klasę wyżej norm spalania), z równoczesnym zoptymalizowaniem kosztów jego eksploatacji (obniżenie nawet do 3 litrów na 100 km zużycia paliwa);
  • dokładne wyczyszczenie filtra DPF metodą FSX przynosi również znaczne zmniejszenie ryzyka awarii w układzie SCR.

Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.


Sprawdź również nasze usługi w: