Regeneracja filtrów DPF w Szczecinie

Jarecki DPF Serwis to firma z sukcesem działająca na rynku od wielu lat. Oferujemy kompleksowe usługi regeneracji DPF w Szczecinie. Zajmujemy się przede wszystkim pojazdami spełniającymi normę europejską Euro 6, w tym:

  • autami ciężarowymi,
  • maszynami budowlanymi,
  • pojazdami rolniczymi,
  • koparkami,
  • sprzętem budowlanym.

Zajmując się czyszczeniem filtrów cząstek stałych w Szczecinie, korzystamy z rekomendowanego przez producentów pojazdów systemu FSX. Stosujemy wyłącznie najnowszy, profesjonalny i niezawodny sprzęt renomowanych marek. Dzięki czemu możemy zagwarantować naszym klientom regenerację filtrów DPF w Szczecinie odznaczającą się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Działamy szybko, a przy tym skutecznie, usuwając wszystkie wykryte defekty.

Zapewniamy również pełną dokumentację, zarówno przed wykonaniem regeneracji, w jej trakcie, jak i po zakończeniu procesu. Na świadczone usługi udzielamy gwarancji. Przez lata działalności zyskaliśmy wielu lojalnych klientów, polecających naszą firmę.

Skuteczna oraz szybka regeneracja filtra cząstek stałych

Budowa filtra DPF nie jest złożona – z reguły można spotkać ceramiczne monolity, wyglądem przypominające plaster miodu. Jego główne zadanie to zredukowanie emisji do atmosfery tzw. cząstek stałych, chodzi tutaj o sadzę. Prędzej czy później taki filtr gromadzi wewnątrz coraz więcej zanieczyszczeń. Jedną z metod pozbycia się ich, może być wypalenie DPF w Szczecinie w serwisie. Większość nowych pojazdów posiada system, który próbuje filtry wypalić automatycznie po sygnale z czujników. Ten sposób nie należy do w pełni efektywnych, ponieważ sadzy ciągle przybywa.

Czyszczenie filtra DPF w Szczecinie za pomocą systemu FSX jest obecnie najskuteczniejszym rozwiązaniem, gwarantującym powtarzalne rezultaty. Co ważne, sam proces nie wymaga dużego nakładu czasu – średnio regeneracja jednego jeden filtra zajmuje około 30 minut.

Zaniedbanie tej czynności może prowadzić do uszkodzenia silnika i innych istotnych części pojazdu. Dlatego zachęcamy do skorzystania z usługi regeneracji filtra DPF w Szczecinie, kiedy tylko pojawią się pierwsze niepokojący sygnały, że może być zapchany.

Czy opłaca się czyścić filtr DPF w Szczecinie?

Wymiana filtra cząstek stałych na nowy to wydatek, który może sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Niewielu przedsiębiorców czy właścicieli pojazdów może sobie na niego pozwolić. Usługa regeneracji DPF w Szczecinie pozwala za ułamek tej kwoty przywrócić filtr do pełnej sprawności.

Podczas czyszczenia filtra cząstek stałych w Szczecinie skanujemy całą jego powierzchnię, a także wszystkie komórki. Pozwala nam to znacznie podnieść efektywność procesu, poprzez wdmuchiwanie powietrza z różnych stron. System FSX stawiany jest na równi z usługami fabrycznymi, co świadczy o jego zgodności z najwyższymi standardami.

Zachęcamy do kontaktu i przesyłania zapytań ofertowych – usługa regeneracji DPF w Szczecinie przedłuża żywotność silnika, pozwala obniżyć zużycie paliwa oraz zmniejsza koszty eksploatacji samochodów.


Sprawdź również nasze usługi w: