Silnik w trybie awaryjnym oraz paląca się kontrolka DPF są wyraźnymi sygnałami do odwiedzenia warsztatu samochodowego. Niesprawny filtr niesie za sobą kilka zagrożeń, które skutkują zmniejszeniem bezpieczeństwa na drodze, a także – w przypadku kontroli – nałożeniem mandatu. Rozwiązaniem jest regeneracja DPF Warszawa to miasto, które może zwrócić się o pomoc do naszego profesjonalnego serwisu. Usługi zdalne realizujemy z użyciem firm przewozowych wraz z transportem ciężkim.

Amerykański system do czyszczenia filtra DPF w Warszawie

Mieszkańcy Warszawy wysoko cenią sobie sprawdzone, światowe rozwiązania. Dlatego właśnie zainwestowaliśmy w innowacyjną amerykańską technologię FSX. Dzięki niej poziom wykonania usługi czyszczenia filtra cząstek stałych w Warszawie przebiega w przyspieszonym tempie. Wystarczą zaledwie 22 minuty, aby usunąć 95% nagromadzonego w osprzęcie pyłu i sadzy. Jest to możliwe dzięki zaawansowanemu skanowaniu powierzchni filtra – powietrze może być nadmuchiwane z różnych stron z niebywałą precyzją. Regeneracja filtra DPF w Warszawie odbywa się przy użyciu dokładnie tego samego systemu. Oprócz przywrócenia w pełni sprawności filtra, technologia FSX niesie za sobą także inne korzyści, jak np.:

  • ograniczenie zużycia paliwa (nawet do 3 l/100 km),
  • wyraźne zmniejszenie ryzyka awarii w SCR,
  • przedłużenie żywotności katalizatora.

Regeneracja filtra cząstek stałych w Warszawie jest ponadto znacznie tańszym sposobem na bezpieczną podróż, niż zakupienie zupełnie nowego osprzętu. Oszczędności mogą wynosić nawet kilkadziesiąt procent. Odnowiony filtr DPF nadaje się do dalszej długoletniej jazdy. Dajemy na to 12-miesięczną gwarancję.

Wypalanie DPF w Warszawie do udrażniania

Wciąż sprawne filtry, które wykazują się zbyt wysokim poziomem sadzy, mogą zostać wypalone. Używamy do tego komputera diagnostycznego i specjalnych preparatów. W wyniku wypalania zanieczyszczeń w 600°C zmniejsza się spalanie paliwa, eliminuje się problemy z uruchamianiem pojazdu oraz znacząco ogranicza się emisję spalin. Wypalanie DPF w Warszawie jest wyjątkowo popularne, ponieważ rozwiązuje wiele problemów związanych z eksploatacją filtrów.

Pomoc dla każdego pojazdu ciężkiego przy regeneracji DPF w Warszawie

Naszą usługę kierujemy głównie do posiadaczy samochodów ciężarowych zgodnych z normami emisji spalin Euro 6. To jednak dość szeroka kategoria, która obejmuje także koparki, autobusy, pojazdy i maszyny rolnicze, a także ogólnie pojęty sprzęt budowlany. Volvo Trucks oraz Renault Trucks to marki, które uznały stosowany przez nas system FSX jako rekomendowaną technologię do regeneracji DPF. Co więcej, usługi warsztatu Jarecki DPF Serwis są akceptowane jako fabryczne.

Jeśli interesuje cię regeneracja oraz profesjonalne czyszczenie filtra cząstek stałych Warszawa jest miejscem, w którym możesz skorzystać z naszych usług w tym zakresie. Z przyjemnością podejmiemy się każdego wyzwania. Mamy do tego odpowiedni sprzęt i technologię! Więcej informacji otrzymasz podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego.


Sprawdź również nasze usługi w: