Czyszczenie DPF Wrocław

Jeśli zauważyłeś w swoim pojeździe osłabienie pracy silnika czy zwiększone dymienie, uruchomił się tryb awaryjny i zapaliła lampka ostrzegawcza DPF to oznacza, że potrzebujesz fachowej pomocy. Prowadzona przez nas regeneracja filtra cząstek stałych we Wrocławiu to gwarancja pozbycia się wszystkich problemów z tym sprzętem. Pracujemy na nowoczesnym systemie FSX. Te amerykańskie rozwiązanie jest dostępne w Polsce – w tym we Wrocławiu – jedynie w warsztacie Jarecki DPF serwis!

Profesjonalna regeneracja filtra DPF we Wrocławiu

Zużycie się filtra jest nie do uniknięcia. Każdy prędzej czy później będzie zmagać się z jego obniżoną zdolnością do zatrzymywania zanieczyszczeń. Oddając pojazd do naszego warsztatu można mieć pewność, że regeneracja przywróci pierwotne parametry filtra. Warto przy tym pamiętać, że to znacznie tańsze rozwiązanie, niż zakup zupełnie nowego produktu. Zaawansowane procedury pozwalają nam osiągnąć skuteczność zbliżoną do 100%. Wrocław to miasto, które ze względu na jego wielkość, może być szczególnie zainteresowane tak nowoczesną regeneracją DPF.

Błyskawiczne czyszczenie filtra DPF we Wrocławiu

Starsze metody czyszczenia zapchanych filtrów wymagały wielogodzinnych (często całodobowych) czynności konserwacyjnych. We Wrocławiu czyszczenie filtra DPF może jednak odbyć się zaledwie w ciągu 22 minut. Jak to jest możliwe? Wszystko zawdzięczamy technologii FSX. Skanuje ona każdą komórkę filtra na całej powierzchni, co pozwala nadmuchiwać urządzenie z różnych stron. W efekcie 95% sadzy i pyłu zostaje usunięte w niecałe pół godziny. Kolejną korzyścią stanowi wyraźne wydłużenie żywotności filtra. To całkowicie nieinwazyjna, a przy tym niesamowicie szybka metoda na jego oczyszczenie.

Bezproblemowe wypalanie DPF we Wrocławiu

Niekiedy filtr jest tak mocno zanieczyszczony, że należy zastosować inne rozwiązania. Wypalanie filtra cząstek stałych we Wrocławiu odbywa się w wysokiej temperaturze (sięgającej nawet 600°C), po czym wtryskuje się do środka specjalistyczny preparat. W ten sposób popiół zostaje całkowicie wyeliminowana z filtra, co pozwala na dalsze jego użytkowanie. Należy jednak pamiętać, że nie usuwa to zgromadzonego popiołu, więc poleca się dodatkowe czyszczenie.

Czyszczenie filtra cząstek stałych we Wrocławiu dla pojazdów specjalistycznych

W naszej firmie zajmujemy się wszystkimi pojazdami, które wystawione są na trudne warunki. Należą do nich:

  • pojazdy ciężarowe oraz rolnicze,
  • różnego rodzaju maszyny i sprzęt budowlany,
  • autobusy,
  • koparki.

Z pomocą Jarecki DPF Serwis można szybko wyruszyć z powrotem w podróż bez ryzyka zanieczyszczania środowiska oraz narażania się na mandat (za niesprawny filtr grożą wysokie kary pieniężne).

Jeśli interesuje cię fachowo wykonana i tania regeneracja DPF Wrocław jest miejscem, w którym możesz skorzystać z naszych profesjonalnych usług. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo, a my udzielimy wszystkich ważnych szczegółów dotyczących czyszczenia, regeneracji lub wypalenia filtra cząstek stałych. Serdecznie zachęcamy do zadawania nam pytań!


Sprawdź również nasze usługi w: