O firmie Jarecki DPF serwis

Jesteśmy profesjonalną, prężnie rozwijającą się firmą. Zajmujemy się głównie czyszczeniem i regeneracją filtrów cząstek stałych DPF we wszystkich pojazdach spełniających normę Euro 6 (pojazdach ciężarowych, maszynach budowlanych, autobusach).

Pracujemy na profesjonalnym systemie FSX (rekomendowanym przez VOLVO i RENAULT TRUCKS). Maszyny które posiadamy jako jedyne spełniają wszystkie wymogi i normy dot. regeneracji filtrów.


  • Regeneracja DPF za pomocą systemu FSX
  • Profesjonalny i nowoczesny sprzęt
  • Przywracanie pełnej czystości filtra i naprawa namniejszych defektów
  • Pełna dokumentacja regeneracji filtra- przed, w trakcie i po czyszczeniu
  • Niezawodna wydajność przy niskich kosztach


Co to jest system FSX?

System czyszczenia DPF - FSX jest najbardziej zaawansowanym sposobem czyszczenia na świecie i jest wyszczególniony przez OEM (Producenta oryginalnego wyposażenia).

Używając opatentowanej, najnowocześniejszej technologii skanowania (Air knife) możemy dmuchać powietrze z różnych stron, skanując całą powierzchnię filtra, a dzięki temu jego każdą komórkę.

Dzięki używaniu nowoczesnego Air knife Scanning Technology, jesteśmy w stanie usunąć około 95% pyłu i sadzy w zaledwie 22 minuty. Odsetek usuniętych zanieczyszczeń będzie malał, jeśli przerwy pomiędzy czyszczeniami będą dłuższe ze względu na twardnienie pyłu.

W ZANIECZYSZCZONYM FILTRZE MOŻE ZNAJDOWAĆ SIĘ NAWET 1 LITR NIEPALNEGO PYŁUDlaczego warto czyścić filtr cząstek stałych?

Filtr cząstek stałych DPF to urządzenie emisyjne, instalowane we wszystkich pojazdach z silnikami wysokoprężnymi - diesel, aby pochłaniać sadzę podczas spalania oleju napędowego.

DPF są zaprojektowane tak aby spaliły sadzę. Popiół który nie ulega spaleniu osadza się stopniowo w filtrze, powodując wzrost obciążenia turbiny oraz nadmierne ciśnienie wsteczne


DPF s drogimi częściami które kosztują nawet 50000zł. Jarecki DPF oferuje serwis DPF za ułamkową cenę nowego filtra.Przeczytaj o nas na 40ton.net

40ton.net to serwis interentowy dla wszystkich z branzy transportowej.

Przeczytaj o naszym profesjonalnym systemie regenracji filtór dpf dla samochodów ciężarowych.

System FSX o którym mowa w artykule obsługuje wszystkie samochody ciężarowe zgodne z normami emisji spalin Euro 6. Marki Volvo Trucks oraz Renault Trucks.
Przeczytaj TUTAJ
Jarecki DPFserwis - Czyszczenie i regeneracja filtrów DPF za pomocą systemu FSX, poznań, volvo, renault, servis, ciezarowe, maszyny budowlane, serwis dpf, regeneracja dpf


Jarecki DPFserwis - Czyszczenie i regeneracja filtrów DPF za pomocą systemu FSX, poznań, volvo, renault, servis, ciezarowe, maszyny budowlane, serwis dpf, regeneracja dpf


Jarecki DPFserwis - Czyszczenie i regeneracja filtrów DPF za pomocą systemu FSX, poznań, volvo, renault, servis, ciezarowe, maszyny budowlane, serwis dpf, regeneracja dpf
Regeneracja i czyszczenie Euro 6 – Poznań i okolice

Jesteśmy jednym z najbardziej profesjonalnych zakładów w Poznaniu, zajmujących się serwisem i regeneracją filtrów DPF tirów oraz dowolnych innych pojazdów lub maszyn zgodnych z normą Euro 6. Wykorzystywane przez nas techniki pracy są niezwykle wydajne, skuteczne, a przy tym całkowicie bezpieczne dla pojazdów naszych klientów. Nie uszkadzają podłóż ceramicznych, ani nie prowadzą do katalizy powłok. Ponadto dysponujemy doświadczonym i wysokokwalifikowanym personelem, regularnie odbywającym dodatkowe szkolenia i kursy, dzięki którym nasza wiedza jest zawsze rzetelna oraz aktualna.

Jesteśmy jedną z nielicznych w Poznaniu firm, w przypadku której każda z maszyn do regeneracji filtrów DPF spełnia wszystkie standardy wymagane przez OEM. W razie zainteresowania naszymi usługami, klientom spoza Poznania umożliwiamy współpracę zdalną, odbywającą się za pośrednictwem transportu ciężarowego lub firm przewozowych, takich jak FedEx czy UPS.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu,

JareckiDPFserwis - kompleksowa i w pełni wydajna regeneracja Euro 6

PROFESJONALNA REGENERACJA FILTRÓW DPF ZA POMOCĄ SYSTEMU FSX - ZAPRASZAMY!